Profilo 50PA515EG Televizyon
26.950,00 TL
Kategori
Marka
Stok Kodu
50PA515EG
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
22.458,33 TL + KDV
Adet Seçiniz...
Profilo 50PA515EG Televizyon Özellikleri
  • 50" ULTRA HD 4K SMART ANDROID LED TV
  • SMART TV
  • Ekran Büyüklügü inch: 50 İNÇ
  • Ekran Büyüklügü: 127,0 cm
  • Renk: Siyah
Teknik veriler
  • Ürün grubu: Televizyon
  • Marka: Profilo
  • Ürün ismi/ticari kodu: 50PA515EG
  • Dahili parça numarası: 50PA515EG
  • EAN numarası: 4.242.006.303.723
  • Net Ağırlık: 15,1 kg
  • Ekran Yenileme Biçimi: 4K 1000 Hz BMR
  • HDR: Evet
  • Ekran Çözünürlüğü: 3840 (W) x 2160 (H)
  • SmartTV: Evet
  • Ambalajlı ürün boyutları: 735 x 1255 x 160 mm